EN


Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarım,
 
Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği tarafından düzenlenecek olan Uluslararası KBUD Kongre & LAB Expo 2020, Ulusal 3. Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Laboratuvarı Sempozyumu’nun  30 Eylül – 03 Ekim 2020 tarihleri arasında İzmir-Çeşme’de  gerçekleşeceğini duyurmanın heyecanını  yaşıyoruz.

Tüm üyelerimizi, hastalıkların tanı, prognoz, tedavi için kullanılan laboratuvar testlerinin analitik ve klinik araştırmasına odaklanan klinik biyokimya, moleküler biyoloji, genetik, toksikoloji, immünoloji, hematoloji ve laboratuvar tıbbı ile ilgilenen tüm araştırmacıları ve laboratuvar teknoloji firmalarını kongremize davet ediyoruz. Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Kongremizde konferanslar, paneller ve kurslar ile deneyimlerin paylaşılacağı, laboratuvar tıbbı ve klinik biyokimya alanındaki güncel konuların ele alınacağı ve tartışılacağı bilimsel açıdan zengin bir program hazırlıyoruz. Kongremiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye Derneğimizin resmi web sitesi www.kbud.org.tr ve kongre web sitesi www.kbud2020.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.
 
Kongremize hazırlıklarımız sürecinde önerileriniz, destek, katılım ve katkılarınız bizlere güç verecektir. Sizleri kongremize bekliyoruz. 

Saygılarımızla 
 
Prof. Dr. Dildar Konukoğlu
Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı